خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

سال نو

   

  به بهانه ی سال نو میلادی..

  یک متنی پر از اگر..

  ای لعنت بر اگر..

  اگر دینا اینگونه نمی شد..

  اگر..

  متنی از یک دوست..

  اگر من و تو آن سر دنیا بودیم ، لابد حالا اولین شب سال نو را جشن گرفته بودیم ، با بوسه و مدارا و سرخوشی . اگر من و تو آن سر دنیا بودیم ، لابد با آهنگی که دوست داری تانگو می رقصیدیم ، مست می کردیم ، لبالب از عطش می شدیم و کنار هم تا خود صبح زندگی می کردیم . اگر من و تو آن سر دنیا بودیم ، لابد حالا نیمه های شب بود و ما داشتیم کنار رودخانه ای یا در ساحل دریایی قدم می زدیم ، هدفون داشتیم ، گوش راست من ، گوش چپ تو ، نزدیک نزدیک . "به دو نقش و به دو صورت ، به یکی جان من و تو" . تو دست مرا سفت گرفته بودی ، در نوشیدن زیاده روی کرده بودی و مستانه می خندیدی و من تمام جانم چشم می شد و نگاهت می کردم و مست می شدم و می نوشیدمت و با هم می رقصیدیم و ماه و ستاره ها می آمدند به طواف ما ، که قبله خلقت ، عاشقانند..
  من اما مردابی دلگیرم . درخت همین خاکم . دور از تو ، نشسته ام تنها ، به صدای سیپدشدن موهای سرم گوش میکنم ، و دارم سعی می کنم به تو فکر نکنم که یک جای دیگر دنیا مرا یادت نمی آید ..
  با این همه اگر دلت خواست ، به حرمت این که اسم سال عوض شد و قِدمَت دور بودنم از تو بیشتر شد ، امشب کمی به من فکر کن که "چه بیتابانه می خواهمت ای دوریَت آزمون تلخ زنده به گوری" ..
  کمی به من فکر کن.. برایم برقص.. بخند.. ماه آسمانم شو ؛ که این برکه دلتنگ از تاریکی می ترسد ..


  این مطلب تا کنون 8 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : بودیم ,لابد ,دنیا بودیم ,لابد حالا ,
  سال نو

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر